czwartek, 21 lutego 2013
Info
No tak... Nikomu nie udało się podpisać do dzisiaj, więc nikt nie ma plusa. Cyndy się zrombał komp, więc notkę kolejną, pisze Misaran. I streszczaj się!Nie jest to zyt długie, ale chcę powiedzieć, że zaczynamy wielki nabór. Rozpowiadajcie więc! Ja osobiście zareklamuję watahę gdzie się da i mam nadzieję, że ktoś nowy dołączy... Tak więc żegnam się z wami i życzę miłych, niestety ostatnich, trzech dni ferii : ) Bye!!
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz