Co z wami! Notki mi tu pisać! A tak w między czasie, to zrobimy sobie listę obecności:
zielony - podpisany
żółty - usprawiedliwiony
czerwony - niepodpisany
Pod notką piszecie jakikolwiek komentarz, byle by świadczył o tym, że jesteście:
Fire
Cyndy
Misaran
Macie na to góra 2 tygodnie, chociaż powinien być 1. Jak nie to minus.
A teraz ciąg notek! Ja zaczynam, a pod notką napisze, kto następny.
Cyndy, możesz to udokumentować w gazetce.
Aha, jeszcze jedno, kto podpisze się do 21.02 PLUS.
Spox
OdpowiedzUsuń