Siemanko tu Misaran
jak wiecie jestem na wuprawie
, aby czas mijał szybciej opowiem wam
kawał : Stoi blondynka na przystanku przychodzi brunetka i pyta się "którym jedziesz " blondynka mówi " jedynką ,a ty ?"
odpowiada " dwójką" kilka minut później przyjeżdża 12 patrzą i mówią " jedziemy razem". KONIEC
nikogo nie chciałam urazić :):*