Otóż rzecz to jest prosta:
1. Wypełniamy poniższy formularz: (Każde * oznacza "opcjonalnie")
[ZDJĘCIE] (może być również opis)
Imię: (wilka)
Nazwisko*: (wilka)
Wiek: (wiek podajemy taki jaki ma dany wilk, np. 2 lata/2,5 roku/3 lata/5 lat)
Płeć: (Wilk/Wilczyca - Samiec/Samica)
Pochodzenie*: (kraj, np. Włochy, Wybrzeża morza Japońskiego)
Partner: (jeśli masz. Jeśli szukasz możesz to zgłosić)
Potomstwo: (jeśli masz. Tutaj nie ma ograniczeń, ale jednak góra trzy mioty)
Stanowisko: (w sensie np. wojownik, medyk, szpieg)
Historia*: (tutaj wymyślamy historię swojego wilka)
Charakter: (może być też w formie lubię/nie lubię)
Znaki szczególne*: (fizyczne, wyglądu)
Jeśli ma się pomysł to można sobie dodać.
***
2. Piszemy nasz adres e-mail w komentarzu.
***
Czekamy na zgodę do pisania notek.
***
4. Jeśli mamy zgodę, możemy pisać swoją wcześniej przygotowaną kartę postaci (KP).
Nowicjusze, którzy nie znają się kompletnie na watahach, muszą wiedzieć że:
1. Przynajmniej raz na miesiąc notka;
2. No i na czym polega (co sądzę że byłoby dziwne, gdyby ktoś nie wiedział):
- Pieszemy w opowiadaniu tak, żeby wszystko co się dzieje, miało związek z tym co dzieje się aktualnie.
- Można pisać co robią inni członkowie watahy, ale nie można podejmować za nich większych decyzji, np. o wyprawie, partnerstwie.
- Nie przeklinamy, co jest chyba oczywiste.
- Musi być zgodność między tym, co dana postać ma napisane w KP (karcie postaci) i tym, co robi w notkach, np. Jeśli dana osoba ma w zwyczaju rzadko się uśmiechać, być spokojnym, nie możemy napisać że nagle biega po łące i ryje się na cały głos... To by było nienormalne.
3. Jeśli chce ktoś mieć szczenięta, musi powiadomić alfę. Tak samo o partnerstwie, z tym tylko wyjątkiem, że na partnerstwo zgadzam się za każdym razem, a szczenięta nie zawsze można mieć.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz