Chat

Twórczość i info od członków

Tutaj można zamieszczać swoje info dla reszty stada. Staramy się nie robić tego na miejscu notek, chyba że jest to szczególnie ważne. Wystarczy napisać do mnie i przedstawić swoją wiadomość, a na pewno zostanie ona tutaj pokazana. Jeśli jednak przychodzimy tu ze względu na naszą twórczość, możemy dodać tu wiersze, piosenki, rysunki, wilcze biografie (ewentualnie nie wilcze) i wiele innych rzeczy związanych z twórczością. Moja skrzynka na onecie czeka na zdolne wilki!

Tak szczerze, to twórczość nie gryzie, weźcie coś zróbcie! Nie wiem, możecie napisać wiersz, krótkie opowiadanie, narysować coś na kompie albo na kartce i zrobić zdjęcie... Dużo jest propozycji! Ruszcie się! Ja się tu staram wam dogodzić a wy nic! Jak tak dalej pójdzie, to odwołam konkurs. Z tego co tu wyszło to chyba nikt w nim udziału nie weźmie... Kto doda 2 twórczości ma plusa! (dotyczy pierwszej trójki plusów)

***********************************************************************


No i kolejna porcja... Nadrabiamy! Zapraszam na profil na YT, Wolf1029_Fire Tam jest kilka speedpaintów. 
 Nasz wataszka :3

 Jedna z moich przyszłych szczeniąt, Hanabi

 Misaran. Możesz to sobie nawet wkleić w kartę postaci, bo wreszcie znalazłam ją w mojej "skromnej" galerii :P

 Wilczki, bardzo stare, jednak na moim DA dużo osób dodało to do  ulubionych :D

 Kolejna z przyszłych szczeniąt, Arade.

 Moja torba...

 WTF?

 No i zaplanowany przeze mnie nagłówek na SV, ale go Venus nie dodała... Szkoda

 Nasza kadra harcerska. Poszło na konkurs :3
 Taki tam sobie (przerażający) akita...

 Ilustracja do jednej z notek
Łapa, nie wiem czyja, ale na podstawie TW3BE





************************************************************

















A oto moje dwa rysunki. Jeden z nich to Oruko i ja, a drugi to krajobraz, który można zobaczyć wychodząc z jaskini, ale jeszcze bliżej jest polana z zieloną, niską trawą.
************************************************************************
Reszta moich rysuneczków :3












2 komentarze:

  1. Fire udało mi sie zrobic tą długą notkę!!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Właśnie ją czytałam, pyszna jest. Nieźle wam idzie jak na początek życia stadnego.

      Usuń