Tak szczerze, to twórczość nie gryzie, weźcie coś zróbcie! Nie wiem, możecie napisać wiersz, krótkie opowiadanie, narysować coś na kompie albo na kartce i zrobić zdjęcie... Dużo jest propozycji! Ruszcie się! Ja się tu staram wam dogodzić a wy nic! Jak tak dalej pójdzie, to odwołam konkurs. Z tego co tu wyszło to chyba nikt w nim udziału nie weźmie... Kto doda 2 twórczości ma plusa! (dotyczy pierwszej trójki plusów)
***********************************************************************
No i kolejna porcja... Nadrabiamy! Zapraszam na profil na YT, Wolf1029_Fire Tam jest kilka speedpaintów.
Nasz wataszka :3
Jedna z moich przyszłych szczeniąt, Hanabi
Misaran. Możesz to sobie nawet wkleić w kartę postaci, bo wreszcie znalazłam ją w mojej "skromnej" galerii :P
Wilczki, bardzo stare, jednak na moim DA dużo osób dodało to do ulubionych :D
Kolejna z przyszłych szczeniąt, Arade.
Moja torba...
WTF?
No i zaplanowany przeze mnie nagłówek na SV, ale go Venus nie dodała... Szkoda
Nasza kadra harcerska. Poszło na konkurs :3
Taki tam sobie (przerażający) akita...
Ilustracja do jednej z notek
Łapa, nie wiem czyja, ale na podstawie TW3BE
************************************************************
A oto moje dwa rysunki. Jeden z nich to Oruko i ja, a drugi to krajobraz, który można zobaczyć wychodząc z jaskini, ale jeszcze bliżej jest polana z zieloną, niską trawą.
************************************************************************
Reszta moich rysuneczków :3


























Fire udało mi sie zrobic tą długą notkę!!
OdpowiedzUsuńWłaśnie ją czytałam, pyszna jest. Nieźle wam idzie jak na początek życia stadnego.
Usuń