30.01.2013 - założenie watahy
***
Aktualnie pracuję nad chatem, który za niedługo pojawi się na nowej stronie.
Aktualnie pracuję nad chatem, który za niedługo pojawi się na nowej stronie.
W wilczym stadzie,
w wilczym gronie,
wstaje nowy dzień.
Jasny świt
i ptaków śpiew,
do życia budzi nas.
***
Wilcze życie - wilczy cud
Życie stadne - to nasz ród!
***
"Wstań i idź,
nie oglądaj się"
to nasza idea
Żaden kruk
i żaden trud
nie zatrzyma nas
***
Wilcze życie - wilczy cud
Życie stadne - to nasz ród!
***
.jpg)
.jpg)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz