Chat

środa, 1 maja 2013

kawał

Siemanko tu Misaran 
jak wiecie jestem na wuprawie
, aby czas mijał szybciej  opowiem wa
 kawał : Stoi blondynka na przystanku przychodzi brunetka i pyta się "którym jedziesz " blondynka mówi " jedynką ,a ty ?"
odpowiada " dwójką" kilka minut później przyjeżdża 12 patrzą i mówią  " jedziemy razem". KONIEC  
       nikogo nie chciałam urazić :):*     

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz