Dla was pewnie jest to dzień kobiet, ale nie dla wilków. Tak więc mamy dzień wilczycy. Niestety nie ma od kogo dostać prezentu (mówię tu o basiorach/samcach dla niekumatych) więc ja chcę wam złożyć życzenia i życzyć wam wszystkiego co wam się wymarzy. Mam też nadzieję, że jakiś basior w końcu do nas dołączy, chociaż zbyt dużego wyboru wader (wilczyc dla niekumatych) to też nie będzie miał xD Pozostała na razie tylko biedna Misaran, która nie ma partnera. Mam nadzieję też, że nasza wataha wreszcie ruszy z miejsca, i coś się u nas stanie. Podobno co jakiś czas ktoś wchodzi na chata, więc może jednak nie jest tak nudno, ale przede wszystkim chcę, żeby ta wataha miała więcej członków, bo jak tak dalej pójdzie, to upadnie. Staram się jak najlepiej poprawiać watahę, ale bez wilków ani rusz, więc powiem tak: ja się staram, więc wy też się postarajcie - jeśli gracie w jakieś gry, w których są prezentacje albo co to piszcie o watasze ile wlezie! Jeśli czytacie jakiegoś bloga to reklamujcie ile wlezie! Też spróbuje, ale sama nic nie zdołam. Ruszmy się wreszcie i stwórzmy dobrą, zgraną watahę!
Miłego dnia wilczycy! ♥
__
/ \\\\
| \
/ \| \__
\ \ \
| \
/ |
/ \
/ \ /
/ \/\
/ \
| |
| \
\ \
\ \
| \
| \ \
| /\ / \
| | \ / |
| | \ | |
| | \| |
_/ | ___/ / /
/____/ /___ ____/ /
/ \
\ |
\ /
\ /
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz